ERZ-V14D330
DigiKeys produktnummer
P7309-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ERZ-V14D330
Beskrivelse
VARISTOR 33V 2KA DISC 15.5MM
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
33 V 2 kA Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 15,5mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERZ-V14D330 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistorspenning (maks)
36 V
Produsent
Panasonic Industry
Strøm - strømstøt
2 kA
Serie
Energi
9,5J
Emballasje
Bulk
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
12200 pF @ 1 kHz
Maksimal AC-volt
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
26 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Varistorspenning (min)
30 V
Kapsling
Skive 15,5mm
Varistorspenning (Typ)
33 V