MG2029-121Y
DigiKeys produktnummer
MG2029-121YTR-ND - Tape og spole (TR)
MG2029-121YCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MG2029-121YDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MG2029-121Y
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, signallinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 300mA 250mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MG2029-121Y Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
300mA
Produsent
Bourns Inc.
DC-motstand (DCR) (maks)
250mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,043" (1,10mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz