MAX8860EUA33+
DigiKeys produktnummer
MAX8860EUA33+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MAX8860EUA33+
Beskrivelse
IC REG LIN POS ADJ 8-UMAX/USOP
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Justerbar (fast) 1 Utgang 300mA 8-uMAX/uSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAX8860EUA33+ Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.155V ved 300mA (typ.)
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Rør
Strøm - hvilestrøm (Iq)
270 µA
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere, Feilutgang
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Omvendt polaritet, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6,5V
Kapsling
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Spenning - utgang (min./fast)
1,25V (3,3V)