4606X-102-471LF
DigiKeys produktnummer
4606X-2-471LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4606X-102-471LF
Beskrivelse
RES ARRAY 3 RES 470 OHM 6SIP
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 Ohm ±2% 300mW Kraft per element Isolert 3 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 6-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4606X-102-471LF Modeller
Kategori
Effekt per element
300mW
Produsent
Bourns Inc.
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
6-SIP
Kretstype
Isolert
Leverandørens enhetsforpakning
6-SIP
Motstand (Ohm)
470
Størrelse/dimensjon
0,598" L x 0,098" B (15,19mm x 2,49mm)
Toleranse
±2%
Høyde - sittende (maks)
0,200" (5,08mm)