4306R-102-471LF
DigiKeys produktnummer
4306R-2-471LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4306R-102-471LF
Beskrivelse
RES ARRAY 3 RES 470 OHM 6SIP
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 Ohm ±2% 300mW Kraft per element Isolert 3 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 6-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4306R-102-471LF Modeller
Kategori
Antall pinner
6
Produsent
Bourns Inc.
Effekt per element
300mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kretstype
Isolert
Kapsling
6-SIP
Motstand (Ohm)
470
Leverandørens enhetsforpakning
6-SIP
Toleranse
±2%
Størrelse/dimensjon
0,584" L x 0,085" B (14,83mm x 2,16mm)
Antall motstandere
3
Høyde - sittende (maks)
0,195" (4,95mm)
Motstand-forhold-drift
50ppm/°C