4116R-1-472LF
DigiKeys produktnummer
4116R-1-472LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4116R-1-472LF
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16DIP
Detaljert beskrivelse
4,7k Ohm ±2% 250mW Kraft per element Isolert 8 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 16-DIP (0,300", 7,62mm)
EDA-/CAD-modeller
4116R-1-472LF Modeller
Effekt per element
250mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapsling
16-DIP (0,300", 7,62mm)
Motstand (Ohm)
4,7k
Toleranse
±2%
Størrelse/dimensjon
0,865" L x 0,300" B (21,97mm x 7,62mm)
Høyde - sittende (maks)
0,185" (4,69mm)
Motstand-forhold-drift
50ppm/°C