4116R-1-222LF
DigiKeys produktnummer
4116R-1-222LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4116R-1-222LF
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16DIP
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,2k Ohm ±2% 250mW Kraft per element Isolert 8 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 16-DIP (0,300", 7,62mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4116R-1-222LF Modeller
Kategori
Antall pinner
16
Produsent
Bourns Inc.
Effekt per element
250mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kretstype
Isolert
Kapsling
16-DIP (0,300", 7,62mm)
Motstand (Ohm)
2,2k
Leverandørens enhetsforpakning
16-DIP
Toleranse
±2%
Størrelse/dimensjon
0,865" L x 0,300" B (21,97mm x 7,62mm)
Antall motstandere
8
Høyde - sittende (maks)
0,185" (4,69mm)
Motstand-forhold-drift
50ppm/°C