3362P-1-503RLF
DigiKeys produktnummer
118-3362P-1-503RLFTR-ND - Tape og spole (TR)
118-3362P-1-503RLFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
3362P-1-503RLF
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3362P-1-503RLF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
50 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflate (6,99mm x 6,60mm)
Toleranse
±10%