3362H-1-503LF
DigiKeys produktnummer
3362H-503LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3362H-1-503LF
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljert beskrivelse
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
3362H-1-503LF Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
50 kOhms
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflate (6,99mm x 6,60mm)
Toleranse
±10%