SPK4-0.006-00-104
DigiKeys produktnummer
BER221-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPK4-0.006-00-104
Beskrivelse
THERM PAD 25.4MMX19.05MM GRAY
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Grå 25,40mm x 19,05mm Rektangulær
Kategori
Tykkelse
0,0060" (0,152mm)
Produsent
Bergquist
Materiale
Silikongummi
Serie
Bakside, bærer
Polyimid
Emballasje
Bulk
Farge
Grå
Delestatus
Aktiv
Termisk resistivitet
0,48°C/W
Bruk
TO-218, TO-220, TO-247
Termisk konduktivitet
0,9W/m-K
Type
Plate, Ark
Holdbarhet
12 måneder
Form
Rektangulær
Baseproduktnummer
Omriss
25,40mm x 19,05mm