SP400-0.009-00-90
DigiKeys produktnummer
BER217-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SP400-0.009-00-90
Beskrivelse
THERM PAD 21.84MMX18.8MM GRAY
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Grå 21,84mm x 18,80mm Rektangulær
Kategori
Materiale
Silikongummi
Produsent
Bergquist
Bakside, bærer
Fiberglass
Serie
Farge
Grå
Emballasje
Bulk
Termisk resistivitet
1,40°C/W
Delestatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
0,9W/m-K
Bruk
TO-218, TO-220, TO-247
Holdbarhet
12 måneder
Type
Plate, Ark
Holdbarhet start
Produksjonsdato
Form
Rektangulær
Oppbevarings-/kjøletemperatur
41°F – 86°F (5°C – 30°C)
Omriss
21,84mm x 18,80mm
Baseproduktnummer
Tykkelse
0,0090" (0,229mm)