SWI6D-12-N-P5
DigiKeys produktnummer
179-SWI6D-12-N-P5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SWI6D-12-N-P5
Beskrivelse
AC-DC, 12 VDC, 0.50 A, SW, WALL-
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
EDA-/CAD-modeller
SWI6D-12-N-P5 Modeller
Kategori
Strømforbruk uten belastning
100mW (maks)
Produsent
Bel Power Solutions
Polarisering
Positiv i midten
Effektivitet
Nivå VI
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Region-bruk
Nord-Amerika
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,17" L x 0,95" B x 1,40" H (55,1mm x 24,1mm x 35,5mm)
Utgangsspenning
12V
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, FCC
Strøm - utgang (maks)
500mA
Standardnummer
Effekt (watt)
6 W