PEAW6NA-12-B1
DigiKeys produktnummer
3989-PEAW6NA-12-B1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PEAW6NA-12-B1
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
100mW
Produsent
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Pose
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Region-bruk
Nord-Amerika
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm
Skjema
Veggmontering (klasse II)
Ledningslengde
70,9" (1,80m)
Inngangstype
Fast blad
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,12" L x 1,61" B x 0,94" H (53,8mm x 40,9mm x 23,9mm)
Utgangsspenning
12V
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cULus, FCC, LPS, TUV
Strøm - utgang (maks)
500mA
Standardnummer
Effekt (watt)
6 W