Bilde for SWI5-12-N-P5 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SWI5-12-N-P5
DigiKeys produktnummer
179-SWI5-12-N-P5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SWI5-12-N-P5
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
EDA-/CAD-modeller
SWI5-12-N-P5 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Polarisering
Positiv i midten
Effektivitet
Nivå VI, CoC nivå 2
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm
Region-bruk
Nord-Amerika
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Størrelse/dimensjon
0,89" L x 1,42" B x 1,88" H (22,6mm x 36,0mm x 47,7mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CSA, FCC, PSE, UL
Utgangsspenning
12V
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - utgang (maks)
500mA
Vekt
0,177 lb (80,29 g)
Effekt (watt)
6 W
Baseproduktnummer
Strømforbruk uten belastning
75mW (maks)