0ACH-K100-TE
DigiKeys produktnummer
5923-0ACH-K100-TETR-ND - Tape og spole (TR)
5923-0ACH-K100-TECT-ND - Båndavsnitt (CT)
5923-0ACH-K100-TEDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0ACH-K100-TE
Beskrivelse
FUSE BRD 100A 125VAC 72VDC 2SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 A 125 V AC 72 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0ACH-K100-TE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
500A AC, 1kA DC
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
5000.0
Monteringstype
Overflatemontering
Godkjenningsbyrå
AEC-Q200, cURus
Sikringstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,484" L x 0,177" B x 0,177" H (12,30mm x 4,50mm x 4,50mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V