1245HC60-RTR
DigiKeys produktnummer
283-1245HC60-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-1245HC60-RTRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-1245HC60-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1245HC60-RTR
Beskrivelse
FUSE BRD MT 60A 125VAC 80VDC SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 A 125 V AC 80 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
500A AC, 1kA DC
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
950.0
Monteringstype
Overflatemontering
Godkjenningsbyrå
cURus, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,484" L x 0,177" B x 0,177" H (12,30mm x 4,50mm x 4,50mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V