H3DDS-6006M
DigiKeys produktnummer
H3DDS-6006M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
H3DDS-6006M
Beskrivelse
IDC CBL - HHKR60S/AE60M/HHKR60S
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 Rektangulære kabelenheter Kontakt til kontakt 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Funksjoner
Polariseringsnøkkel, Strekkavlastning
Farge
Flere, Bånd
Kontakttype
Kontakt til kontakt
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)