H3DDS-6006G
DigiKeys produktnummer
H3DDS-6006G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
H3DDS-6006G
Beskrivelse
IDC CBL - HHKR60S/AE60G/HHKR60S
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 Rektangulære kabelenheter Kontakt til kontakt 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)
Produsent
Assmann WSW Components
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Polariseringsnøkkel, Strekkavlastning
Delestatus
Aktiv
Farge
Grå, Bånd
Kontakttype
Kontakt til kontakt
Skjerming
Uskjermet
Antall posisjoner
60
Kabelterminering
IDC
Antall rader
2
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)