AFFC-100-09-203-11 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
GCT
På lager: 0
Datablad
Similar
GCT
På lager: 0
Datablad
Bilde for AFFC-100-09-203-11 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
AFFC-100-09-203-11
DigiKeys produktnummer
AFFC-100-09-203-11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AFFC-100-09-203-11
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 9POS 1MM 8"
Detaljert beskrivelse
9 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 8,000" (203,20mm)
Kategori
Avstand
0,039" (1,00mm)
Lengde
8,000" (203,20mm)
Lengde - eksponerte ender
0,138" (3,50mm)