ADP7112ACBZ-1.8-R7
DigiKeys produktnummer
ADP7112ACBZ-1.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP7112ACBZ-1.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP7112ACBZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7112ACBZ-1.8-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6-WLCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
EDA-/CAD-modeller
ADP7112ACBZ-1.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
140 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
320 µA
Styringsfunksjoner
Aktivere, Mykstart
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
6-XFBGA, WLCSP
Spenning - inngang (maks)
20V
Leverandørens enhetsforpakning
6-WLCSP (0,95x1,16)
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V