ADP7112ACBZ-1.2-R7
DigiKeys produktnummer
ADP7112ACBZ-1.2-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP7112ACBZ-1.2-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP7112ACBZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7112ACBZ-1.2-R7
Beskrivelse
IC REG LIN POS ADJ 200MA 6-WLCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Justerbar (fast) 1 Utgang 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
EDA-/CAD-modeller
ADP7112ACBZ-1.2-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
140 µA
Strøm - forsyning (maks)
320 µA
Styringsfunksjoner
Aktivere, Mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
20V
Kapsling
6-XFBGA, WLCSP
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V