ADP3338AKCZ-3.3-RL
DigiKeys produktnummer
ADP3338AKCZ-3.3-RLTR-ND - Tape og spole (TR)
ADP3338AKCZ-3.3-RLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP3338AKCZ-3.3-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP3338AKCZ-3.3-RL
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223-3
EDA-/CAD-modeller
ADP3338AKCZ-3.3-RL Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.4V ved 1A
Strøm - hvilestrøm (Iq)
190 µA
Strøm - forsyning (maks)
30 mA
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
8V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V