LD1117AS33TR
DigiKeys produktnummer
497-1228-2-ND - Tape og spole (TR)
497-1228-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-1228-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD1117AS33TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223
EDA-/CAD-modeller
LD1117AS33TR Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.3V ved 1A