ADP3335ACPZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
ADP3335ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP3335ACPZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP3335ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP3335ACPZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8-LFCSP
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA 8-LFCSP (3x3)
EDA-/CAD-modeller
ADP3335ACPZ-2.5-R7 Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
110 µA
Serie
Strøm - forsyning (maks)
10 mA
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Avslåing
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kapsling
8-WFDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
8-LFCSP (3x3)
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.37V ved 500mA