ADP1707ARDZ-1.2-R7
DigiKeys produktnummer
ADP1707ARDZ-1.2-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP1707ARDZ-1.2-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP1707ARDZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP1707ARDZ-1.2-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.2V 1A 8-SOIC-EP
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 8-SOIC-EP
EDA-/CAD-modeller
ADP1707ARDZ-1.2-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
390 µA
Strøm - forsyning (maks)
1.55 mA
Styringsfunksjoner
Enable, Tracking
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC-EP
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 1A