ADP2164ACPZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
ADP2164ACPZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP2164ACPZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP2164ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP2164ACPZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 4A 16LFCSP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 4A 16-WQFN-eksponert plate, CSP
EDA-/CAD-modeller
ADP2164ACPZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
6,5V
Frekvens - omkobling
500kHz – 1,4MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Leverandørens enhetsforpakning
16-LFCSP (4x4)
Spenning - inngang (min)
2,7V