ADP1754ACPZ-1.3-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP1754ACPZ-1.3-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.3V 1.2A 16-LFCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,2A 16-LFCSP (4x4)
EDA-/CAD-modeller
ADP1754ACPZ-1.3-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
800 µA
Strøm - forsyning (maks)
1.4 mA
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good, mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, overtemperatur, kortslutning, omvendt polaritet, UVLO (underspenningsutløser)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
3,6V
Kapsling
16-WQFN-eksponert plate, CSP
Spenning - utgang (min./fast)
1,3V
Leverandørens enhetsforpakning
16-LFCSP (4x4)
Spenningsbortfall (maks)
0.2V ved 1.2A