ADP1752ACPZ-1.1-R7
DigiKeys produktnummer
ADP1752ACPZ-1.1-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP1752ACPZ-1.1-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP1752ACPZ-1.1-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP1752ACPZ-1.1-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 1.1V 800MA 16-LFCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA 16-LFCSP (4x4)
EDA-/CAD-modeller
ADP1752ACPZ-1.1-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
800 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
1.2 mA
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good, mykstart
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
16-WQFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
3,6V
Leverandørens enhetsforpakning
16-LFCSP (4x4)
Spenning - utgang (min./fast)
1,1V