ADP1740ACPZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
ADP1740ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP1740ACPZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP1740ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP1740ACPZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 2A 16-LFCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 2A 16-LFCSP (4x4)
EDA-/CAD-modeller
ADP1740ACPZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
800 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
1.8 mA
Digi-Reel®
PSRR
56dB – 51dB (1kHz – 100kHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good, mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
3,6V
Kapsling
16-WQFN-eksponert plate, CSP
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
16-LFCSP (4x4)
Spenningsbortfall (maks)
0.28V ved 2A