ADA4610-1ARJZ-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADA4610-1ARJZ-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADA4610-1ARJZ-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADA4610-1ARJZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADA4610-1ARJZ-R7
Beskrivelse
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
J-FET Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
ADA4610-1ARJZ-R7 Modeller
Strøm - forsyning
1,6mA
Strøm - utgang/kanal
79 mA
Spenning - område (min)
9 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
30 V
Antall kretser
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Endringshastighet
61V/µs
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Forsterkerbåndbreddeprodukt
16.3 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
-3db båndbredde
9.5 MHz