ADA4610-1ARJZ-R2
DigiKeys produktnummer
ADA4610-1ARJZ-R2TR-ND - Tape og spole (TR)
ADA4610-1ARJZ-R2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADA4610-1ARJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADA4610-1ARJZ-R2
Beskrivelse
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
J-FET Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADA4610-1ARJZ-R2 Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
400 µV
Produsent
Strøm - forsyning
1,6mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - utgang/kanal
79 mA
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (min)
9 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
30 V
Antall kretser
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Monteringstype
Overflatemontering
Endringshastighet
61V/µs
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Forsterkerbåndbreddeprodukt
16.3 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
-3db båndbredde
9.5 MHz