AD5258BRMZ100
DigiKeys produktnummer
505-AD5258BRMZ100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AD5258BRMZ100
Beskrivelse
IC DIG POT 100K 10-MSOP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 100k Ohm 1 kretser 64 uttak I2C Grensesnitt 10-MSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AD5258BRMZ100 Modeller
Kategori
Minnetype
Ikke volatil
Produsent
Analog Devices Inc.
Forsyningsspenning
2,7V – 5,5V
Emballasje
Rør
Funksjoner
Valgbar adresse
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±30%
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Temperaturkoeffisient (Typ)
200ppm/°C
Kjegleform
Lineær
Monteringstype
Overflatemontering
Konfigurasjon
Potensiometer
Leverandørens enhetsforpakning
10-MSOP
Antall kretser
1
Kapsling
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Antall uttak
64
Driftstemperatur
-40°C – 85°C