AD5258BRMZ100-R7
DigiKeys produktnummer
505-AD5258BRMZ100-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-AD5258BRMZ100-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-AD5258BRMZ100-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AD5258BRMZ100-R7
Beskrivelse
IC DIG POT 100K 10-MSOP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 100k Ohm 1 kretser 64 uttak I2C Grensesnitt 10-MSOP
EDA-/CAD-modeller
AD5258BRMZ100-R7 Modeller
Kategori
Minnetype
Ikke volatil
Forsyningsspenning
2,7V – 5,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Valgbar adresse
Toleranse
±30%
Temperaturkoeffisient (Typ)
200ppm/°C
Leverandørens enhetsforpakning
10-MSOP
Antall kretser
1
Kapsling
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Antall uttak
64
Driftstemperatur
-40°C – 85°C