ASEK758KCB-150U-T-DK
DigiKeys produktnummer
620-1606-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ASEK758KCB-150U-T-DK
Beskrivelse
BOARD DEMO 758KCB-150U SENSOR
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ACS758 - Strømsensor Evalueringskort – sensorer
Kategori
Følsomhet
26,6mV/A
Produsent
Allegro MicroSystems
Forsyningsspenning
3V – 5,5V
Emballasje
Boks
Innhold
Kort
Delestatus
Aktiv
Brukt IC/del
ACS758
Sensortype
Strømsensor
Baseproduktnummer
Deteksjonsområde
150A