ACS758KCB-150U-PFF-T
DigiKeys produktnummer
620-1355-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS758KCB-150U-PFF-T
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 150A 5-CB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 150A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Enveis 5-CB formede ledninger, PFF
EDA-/CAD-modeller
ACS758KCB-150U-PFF-T Modeller
Kategori
Nøyaktighet
±1,6%
Produsent
Forsyningsspenning
3V – 5,5V
Emballasje
Rør
Responstid
4µs
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
13,5mA
For måling
DC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sensortype
Grad
Bilteknikk
Strøm - deteksjon
Godkjenning
AEC-Q100
Polarisering
Enveis
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Monteringstype
Følsomhet
26,7mV/A
Kapsling
5-CB formede ledninger, PFF
Frekvens
DC – 120kHz
Leverandørens enhetsforpakning
5-CB-modul
Linearitet
±1%