ACS730KLCTR-20AB-T
DigiKeys produktnummer
620-1792-2-ND - Tape og spole (TR)
620-1792-1-ND - Båndavsnitt (CT)
620-1792-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS730KLCTR-20AB-T
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 20A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
EDA-/CAD-modeller
ACS730KLCTR-20AB-T Modeller
Kategori
Linearitet
±0,75%
Produsent
Nøyaktighet
±3%
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
4,5V – 5,5V
Responstid
700ns
For måling
AC/DC
Strøm - forsyning (maks)
25mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strøm - deteksjon
Polarisering
Toveis
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Følsomhet
100mV/A
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Frekvens
1MHz