MLX91220KDC-ABR-025-RE
DigiKeys produktnummer
413-MLX91220KDC-ABR-025-RETR-ND - Tape og spole (TR)
413-MLX91220KDC-ABR-025-RECT-ND - Båndavsnitt (CT)
413-MLX91220KDC-ABR-025-REDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLX91220KDC-ABR-025-RE
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 25A 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 25A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Kategori
Linearitet
±0,6%
Produsent
Forsyningsspenning
4,5V – 5,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
2µs
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
21mA
For måling
AC/DC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Strøm - deteksjon
Monteringstype
Antall kanaler
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Følsomhet
80mV/A
Baseproduktnummer
Frekvens
DC – 300kHz