ACS72981LLRATR-100B3
DigiKeys produktnummer
620-ACS72981LLRATR-100B3TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS72981LLRATR-100B3
Beskrivelse
CURRENT SEN HE/DIFF 100A 7-PSOF
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer ±100A 1 kanaler Hall-effekt, Differensiell Toveis 7-PowerSMD-modul
EDA-/CAD-modeller
ACS72981LLRATR-100B3 Modeller
Kategori
Frekvens
DC – 250kHz
Produsent
Linearitet
±0,8%
Serie
Forsyningsspenning
3V – 3,6V
Responstid
1,8µs
Strøm - forsyning (maks)
14mA (typ.)
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Kapsling
7-PowerSMD-modul
Leverandørens enhetsforpakning
7-PSOF
Følsomhet
40mV/A