ACS72981KLRATR-150B3
DigiKeys produktnummer
620-ACS72981KLRATR-150B3TR-ND - Tape og spole (TR)
620-ACS72981KLRATR-150B3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
620-ACS72981KLRATR-150B3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS72981KLRATR-150B3
Beskrivelse
CURRENT SEN HE/DIFF 150A 7-PSOF
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 150A 1 kanaler Hall-effekt, Differensiell Toveis 7-PowerSMD-modul
EDA-/CAD-modeller
ACS72981KLRATR-150B3 Modeller
Kategori
Frekvens
DC – 250kHz
Produsent
Linearitet
±0,8%
Serie
Forsyningsspenning
3V – 3,6V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
1,8µs
Strøm - forsyning (maks)
14mA (typ.)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Kapsling
7-PowerSMD-modul
Leverandørens enhetsforpakning
7-PSOF
Følsomhet
8,8mV/A