ACS70331EESATR-2P5U3
DigiKeys produktnummer
620-1890-2-ND - Tape og spole (TR)
620-1890-1-ND - Båndavsnitt (CT)
620-1890-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS70331EESATR-2P5U3
Beskrivelse
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 2,5A 1 kanaler GMR Enveis 12-PowerWFQFN
EDA-/CAD-modeller
ACS70331EESATR-2P5U3 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Linearitet
±0,2%
Produsent
Nøyaktighet
±2%
Serie
Forsyningsspenning
3V – 4,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
535ns
Strøm - forsyning (maks)
6mA
For måling
AC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Sensortype
Polarisering
Enveis
Kapsling
12-PowerWFQFN
Utgang
Spenning
Leverandørens enhetsforpakning
12-QFN (3x3)
Følsomhet
800mV/A
Baseproduktnummer
Frekvens
DC – 1MHz