ACS70331EESATR-2P5B3
DigiKeys produktnummer
620-1889-2-ND - Tape og spole (TR)
620-1889-1-ND - Båndavsnitt (CT)
620-1889-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS70331EESATR-2P5B3
Beskrivelse
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 2,5A 1 kanaler GMR Toveis 12-PowerWFQFN
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACS70331EESATR-2P5B3 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Linearitet
±0,2%
Produsent
Nøyaktighet
±2%
Serie
Forsyningsspenning
3V – 4,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
535ns
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Strøm - forsyning (maks)
6mA
For måling
AC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Strøm - deteksjon
Monteringstype
Antall kanaler
1
Kapsling
12-PowerWFQFN
Utgang
Spenning
Leverandørens enhetsforpakning
12-QFN (3x3)
Følsomhet
400mV/A
Baseproduktnummer
Frekvens
DC – 1MHz