PH2RA-24-UA
DigiKeys produktnummer
2057-PH2RA-24-UA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PH2RA-24-UA
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 24 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
PH2RA-24-UA Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,120" (3,05mm)
Serie
Isoleringshøyde
0,197" (5,00mm)
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
3A
Nominell spenning
250VAC