PH2RA-18-UA
DigiKeys produktnummer
2057-PH2RA-18-UA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PH2RA-18-UA
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 18POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 18 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PH2RA-18-UA Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,120" (3,05mm)
Serie
Isoleringshøyde
0,197" (5,00mm)
Emballasje
Pose
Kontaktform
Kvadrat
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
Flash
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Avstand - innstikk
Kontaktmateriale
Messing
Antall posisjoner
Isoleringsmateriale
Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Antall rader
2
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Radavstand - innstikk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Svart
Stil
Nominell strøm (AMP)
3A
Deksel
Uten deksel
Nominell spenning
250VAC