DB25-ST-1-BL-JS
DigiKeys produktnummer
2057-DB25-ST-1-BL-JS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DB25-ST-1-BL-JS
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DB25-ST-1-BL-JS Modeller
Kategori
Kappeoverflate, overflate
Stål, Tinnplettert
Nominell strøm (AMP)
3A
Kontaktstil
Funksjoner
Kortlås
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell spenning
250VAC
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-55°C – 85°C