DB25-PL-24
DigiKeys produktnummer
2057-DB25-PL-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DB25-PL-24
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DB25-PL-24 Modeller
Nominell strøm (AMP)
3A
Delestatus
Aktiv
Bakre mellomrom
0,319" (8,10mm)
Kontaktstil
Funksjoner
Kortlås, Jordingshakk
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Nominell spenning
250VAC
2
Kontaktskjema
Stanset
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flensfunksjon
Kontakthus/mantel (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C