P8-10-49-3-ST
DigiKeys produktnummer
2495-P8-10-49-3-ST-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P8-10-49-3-ST
Beskrivelse
STEPPER MTR HYB LINEAR ACT 3.9V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Lineær aktuator Stegmotor, Topolet 0,394" (10,00mm) Kuleskrue Inkluderer styring (regulator) 3VDC
Kategori
Driftssyklus
1
Produsent
Actuonix Motion Devices Inc
Nominell spenning
3VDC
Serie
Konstruksjon
Kuleskrue
Emballasje
Detaljsalgpakke
Funksjoner
Inkluderer styring (regulator)
Delestatus
Aktiv
Girreduksjonsrate
49
Type
Lineær aktuator
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Motortype
Stegmotor, Topolet
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Slaglengde
0,394" (10,00mm)