P8-10-165-3-ST
DigiKeys produktnummer
2495-P8-10-165-3-ST-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P8-10-165-3-ST
Beskrivelse
P8-ST Micro Stepper Actuator
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Lineær aktuator Stegmotor, Topolet 0,394" (10,00mm) Kuleskrue Inkluderer styring (regulator) 4,2VDC
Kategori
Driftssyklus
1
Produsent
Actuonix Motion Devices Inc
Nominell spenning
4,2VDC
Serie
Konstruksjon
Kuleskrue
Emballasje
Detaljsalgpakke
Funksjoner
Inkluderer styring (regulator)
Delestatus
Aktiv
Girreduksjonsrate
165
Type
Lineær aktuator
Termineringsstil
Ledninger med kontakt
Motortype
Stegmotor, Topolet
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Slaglengde
0,394" (10,00mm)