ASDMB-48.000MHZ-XY-T er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Abracon LLC
På lager: 1 323
Datablad
Similar
Abracon LLC
På lager: 79
Datablad
På lager: 61
48 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.