ASDTDV-48.000MHZ-XY-T
DigiKeys produktnummer
535-ASDTDV-48.000MHZ-XY-TTR-ND - Tape og spole (TR)
535-ASDTDV-48.000MHZ-XY-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
535-ASDTDV-48.000MHZ-XY-TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASDTDV-48.000MHZ-XY-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 48MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
7mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,039" (1,00mm)