ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
DigiKeys produktnummer
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TTR-ND - Tape og spole (TR)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
28.63636 MHz ±25ppm Krystaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
12pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
28.63636 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±25ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)